مقالات جدید

برای اطلاع از مقالات جدید در حوزه کشاورزی و باغبانی اینجا کلیک نمایید .

اطلاعات بیشتر

آموزش

در این بخش میتوانید آموزشهای لازم را در زمینه های مختلف کشاورزی ، باغبانی و ... فرا گیرید.

اطلاعات بیشتر

لیست پارک ها و باغ های شهر کرمان

در این بخش به معرفی پارک ها و باغ های شهر کرمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر

مهندس سیف الهی مديرعامل سازمان پارک ها وفضای سبز به مناسبت هفته دفاع مقدس در پيامي ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا، ‌جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس، نتيجه رشادت‌ها و ايثارگري‌هاي اين عزيزان را امنیت و سرافزاري امروز ايران اسلامي دانست.

مهندس سیف الهی گفت :« هفته دفاع مقدس الهام‌ گرفته از ماه محرم و عاشورای حسینی (ع)، یادآور یکی از حماسی‌ترین مقاومت‌های تاریخ ملت ایران در برابر دشمنانی است که نه تنها تمامیت ارضی بلکه آرمان‌ها و ارزش‌های حاصل از انقلاب اسلامی ایران را تهدید کردند. دشمنان بر این خیال بودند که درخت انقلاب اسلامی نهالی است که نخستین روزهای خود را تجربه می‌کند و در شرایط دفاعی قابل اعتمادی به سر نمی‌برد اما انقلاب برگرفته از باور و ایمان قلبی ملت نه تنها معادلات را به هم ریخت بلکه عزم ملت را بیش از گذشته و دو چندان کرده و در دوره‌های مختلف انقلاب همگامی ملت و مسئولین سبب شد تا نظام اسلامی محکم‌تر و با صلابت‌تر از همیشه در تمام زمینه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و ..گام بردارد...دوران دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ کشورمان است که آموزه‌ها و پیام‌های  ارزشمند آن همچون گنجینه‌ای گران­بها در تمامی عرصه های سیاسی، اقتصادی ، اجتماعی و حتی زندگی شخصی یکایک مردم ایران زمین راهگشا است و می­توان از آن بهره برد.جنگ هشت ساله‌اي كه بر مردم صبور، مومن و مقاوم ما تحميل شد و غرور ناشي از این دفاع شرافتمندانه و مقدس ، عصر ما را به ميراثي گرانسنگ و جاويدان مبدل كرد و صيانت از دستاوردی چنين ارزشمند ضامن پايداري ‌ نظام مقدس جمهوري اسلامي و كشور عزيز ما ایران خواهد بود.

بی شک اگر آن جانفشانی‌ها و ایثارگری‌ها نبود امروز توان مقابله با توطئه‌ها و فشارهای سنگین قدرت‌های استکباری را نداشتیم. ما به پشتوانه همان رشادت‌ها جایگاه خود را در جهان بعنوان کشوری قدرتمند تثبیت کرده‌ایم و امروزه قدرت های بزرگ جهان در عرصه های مختلف نمی توانند ما را نادیده بگیرد. تکبيرهاي الهي دليرمردان و شهادت‌طلبان هشت سال دفاع مقدس امروز به فرياد های ظلم‌ستيزي و اسلام‌خواهي مبارزان و آزاديخواهان جهان تبدیل شده و چشمه زلالي که از عمق جان جوانان شجاع رزمنده ايران جوشيد اکنون در سرزمين‌هاي پهناور کشورهاي اسلامي جاري است و شعله‌هاي ايمان و فداکاري بيداردلان، شراره بر کاخ‌هاي بيدادگران جهان افکنده است.

 

رسالت همه دستگاه‌ها براي شناساندن دفاع مقدس به عنوان يك امر فرهنگي سنگين است و دفاع مقدس نبايد فقط به عنوان يك حادثه شكوهمند در ذهن‌ها باشد بلكه بايد ثمره آن در مديريت كشور استفاده شود. اینجانب و همکاران ارزش آفرینم در خانواده بزرگ سازمان پارک ها وفضای سبزشهرداری کرمان بر خود مباهات مي‌نمايیم که افتخار خدمت در مجموعه‌اي را داریم كه جای جایش عطرآگين به حضور ايثارگران، آزادگان و يادگاران شهدا است و وظیفه ما خدمت به این عزیزان و یزرگواران است و پيمان مي‌بنديم كه راهشان را در سنگر های گوناگون به ويژه سنگر اقتصادي ادامه دهیم و تمام تلاش خود را براي پیروزی و سرافرازی ايران اسلامي به كار گيريم. آنها توجه به این نداشتند که ملت همه با هم علاقه به خدا و اسلام دارند و امروز نیز با اتحاد، انسجام و   با الهام از 8 سال ایستادگی ایثارگران و جانبازان در دفاع مقدس، توانستیم در برابر دنیا با صدای بلند و با قدرت در جهت حفظ حقوق‌مان گفتگو و دیوارهای تحریم‌های ظالمانه را بشکنیمدر پايان بار ديگر ياد و خاطره شهدا، ‌جانبازان و آزادگان دوران دفاع مقدس را كه نتيجه رشادت‌ها و ايثارگري‌هاي آنان،امنیت، آباداني و سرافزاري كنوني ايران اسلامي است را گرامي مي داريم.

ایمان سیف  الهی

 

مدیرعامل

مدیرعامل

مهندس ایمان سیف الهی

 

ورود کابران

حاضرین در سایت

ما 24 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top