مقالات جدید

برای اطلاع از مقالات جدید در حوزه کشاورزی و باغبانی اینجا کلیک نمایید .

اطلاعات بیشتر

آموزش

در این بخش میتوانید آموزشهای لازم را در زمینه های مختلف کشاورزی ، باغبانی و ... فرا گیرید.

اطلاعات بیشتر

لیست پارک ها و باغ های شهر کرمان

در این بخش به معرفی پارک ها و باغ های شهر کرمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر

پیام مدیرعامل سازمان پارک ها وفضای سبز شهرداری کرمان به مناسبت سالروز میلاد امام رضا(ع)


مدیرعامل سازمان پارک هاوفضای سبز شهرداری کرمان طی پیامی فرا رسیدن سالروز میلاد هشتمین اختر تابناک  سپهر ولایت و امامت، حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) را به تمامی پیروان آن پیشوای والامقام تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومي سازمان پارک ها وفضای سبز، در بخشی از متن پیام تبریک "ایمان سیف الهی" مدیرعامل سازمان پارک هاوفضای سبز چنین آمده است:

اينجا خاكي است كه وسعت صد افلاك در برابرش بهايي ندارد، زميني است كه قرن‌هاي ديرينه ميزبان وجودي بزرگوار و باعظمت است؛ وجودي كه تا بوده، سرچشمه‌ پاك مهر و لطف و عطوفت بوده است.

به خود مي باليم که سرزمينمان ميزبان شماست اي امام مهرباني ها و سر افرازيم که در سالروز ميلادتان تمام ايران اسلامي غرق در شور و شعف به جشن و سرور برخاسته است.

مرقد شریف امام رضا (ع) و بارگاه منور و قدسی کریمه اهل بیت (س) همچون نگینی درخشان بر خاک ایران زمین و سند افتخاری برای ساکنین این سرزمین در پیروی از ائمه اطهار محسوب می شود.

اینجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک سپهر ولایت و امامت، به همه شیعیان و دوستداران آن حضرت، موفقیت همگان را در پیمودن راه شهدا، با بهره گیری از آرمان های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

مدیرعامل

مهندس یدالله علیزاده

 

ورود کابران

حاضرین در سایت

ما 48 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top