مقالات جدید

برای اطلاع از مقالات جدید در حوزه کشاورزی و باغبانی اینجا کلیک نمایید .

اطلاعات بیشتر

آموزش

در این بخش میتوانید آموزشهای لازم را در زمینه های مختلف کشاورزی ، باغبانی و ... فرا گیرید.

اطلاعات بیشتر

لیست پارک ها و باغ های شهر کرمان

در این بخش به معرفی پارک ها و باغ های شهر کرمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر


در نشست شهردار منطقه سه با سرپرست سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهرداری مطرح شد:

اتمام عملیات بهسازی مجموعه شهید مطهری و بوستان مسافرتا پایان امسال

 نشستی با حضور شهردار منطقه سه و معاونان وی ، سرپرست سازمان سیما ،منظرو فضای سبزشهری  و معاونان این سازمان ، مشکلات و موانع فضای سبز منطقه بررسی شد.
شهردار منطقه سه دراین جلسه ضمن تبریک به انتصاب شایسته مهندس علیزاده به عنوان سرپرست سیما ،منظرو فضای سبز، از وی خواست نسبت به فضای سبز شهر اهتمام ویژه ای داشته باشد .
رامین امیر مداح درادامه به مشکلات موجود در فضاهای سبز منطقه بویژه در مجموعه شهید مطهری و بوستان های شهید باهنر و مسافر اشاره کرد و به ارائه پیشنهادات و راهکارهایی در جهت رفع این مشکلات پرداخت.
وی اظهار کرد: با توجه به این که مجموعه شهید مطهری در محدوده مرکزی شهر کرمان قرار گرفته  است و همه روزه شاهد حضورخوب شهروندان در این مجموعه هستیم، گفت: دراین راستا بهسازی و احیا فضای سبز ، هرس درختان و زیباسازی این مجموعه آغاز شده است و تا اوایل سال 98 عملیات مرمت و بهسازی کامل این مجموعه به پایان می رسد.
شهردار منطقه سه خاطر نشان کرد: عملیات‌های بهسازی و بازسازی بوستان مسافر در ابتدای بولوار آیت ا... هاشمی رفسنجانی نیز هم اکنون آغاز شده و تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
سرپرست سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهرداری نیز در ادامه این نشست اقدامات خوب این منطقه در خصوص احیا و بهسازی فضای سبز آن را بسیار خوب ارزیابی کرد وگفت: کار مناقصه شرکت های فضای سبز درحال انجام است و از اول دی ماه پیمانکاران جدید کار خود را آغاز خواهند کرد.
علیزاده خاطر نشان کرد: در این دوره نظارت ویژه ای از سوی شهرداری های مناطق و سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری بر فعالیت پیمانکاران جدید خواهد بود.

مدیرعامل

مهندس یدالله علیزاده

 

ورود کابران

حاضرین در سایت

ما 107 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top