مقالات جدید

برای اطلاع از مقالات جدید در حوزه کشاورزی و باغبانی اینجا کلیک نمایید .

اطلاعات بیشتر

آموزش

در این بخش میتوانید آموزشهای لازم را در زمینه های مختلف کشاورزی ، باغبانی و ... فرا گیرید.

اطلاعات بیشتر

لیست پارک ها و باغ های شهر کرمان

در این بخش به معرفی پارک ها و باغ های شهر کرمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر

در نشست هم اندیشی سرپرست سازمان سرپرست سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری با شهردار منطقه چهار عنوان شد:


احداث دو پارک محله ای در منطقه چهار شهری تا پایان امسال

 


 روز گذشته نشست هم اندیشی با حضور سرپرست سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری و کارشناسان این سازمان با شهردار منطقه چهار و معاونان منطقه برگزار شد .

شهردار منطقه چهار در این نشست که با هدف توجه جدی تر ،احیا و تحول در فضای سبز در منطقه برگزار شده بود ،از آغاز عملیات احداث دو پارک محله ای در خیابان شهید اخلاقی و بولوار پیروزی خبر داد.

محمد حسین مومنی گفت: همه تلاش مان بر آن است این دو پارک محله ای تا پایان سال جاری به بهره برداری برسند و هدیه سال جدید به مردم کرمان باشد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: احداث دو پارک دیگر نیز در دستور کار این منطقه است که از اوایل سال جدید ،عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد.

"وی با بیان اینکه فضای سبز بولوار 22 بهمن نیاز به تغییر اساسی دارد که طراحی فضای سبز آن در دستور کار این منطقه در سال آینده خواهد بود ،خاطر نشان کرد: برای انجام اقدامات و پروژه های مربوط به فضای سبز با سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری همکاری مستمر داشته و از نظرات کارشناسان آن استفاده خواهیم کرد.

مومنی در ادامه اضافه کرد: باید به فضای سبز چهارراه ها توجه بیشتری داشت و با گل های فصلی تزئین کرد؛زیرا در زمان توقف خودروها شهروندان بتوانند بصورت بصری از فضای سبز آن لذت بیشتری ببرند.

 
در ادامه سرپرست سازمان پارکها و فضای سبز شهری با بیان اینکه برگزاری اینگونه نشست ها در سه منطقه دیگر نیز برگزار شده است ،افزود: احیا پارک شهید مطهری با همت شهرداری منطقه سه و احیا فضای سبز بولوار جمهوری با همت و همکاری منطقه دو در حال انجام است .

علیزاده گفت: با توجه به کمبود آب تلاش می کنیم فضاهای سبز موجود را احیا و بهسازی کنیم.

وی همچنین از اجرای عملیات  واکاری درختان سطح شهر خبر داد و افزود : به ازای هر درخت خشک و آفت زده ،یک تا سه درخت جدید کاشته و جایگزین می شود.


مدیرعامل

مهندس یدالله علیزاده

 

ورود کابران

حاضرین در سایت

ما 72 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top