مقالات جدید

برای اطلاع از مقالات جدید در حوزه کشاورزی و باغبانی اینجا کلیک نمایید .

اطلاعات بیشتر

آموزش

در این بخش میتوانید آموزشهای لازم را در زمینه های مختلف کشاورزی ، باغبانی و ... فرا گیرید.

اطلاعات بیشتر

لیست پارک ها و باغ های شهر کرمان

در این بخش به معرفی پارک ها و باغ های شهر کرمان پرداخته شده است .

اطلاعات بیشتر


آموزش کاشت گل و گیاه در غرفه فضای سبز /استقبال خوب مردم از غرفه فضای سبز در جشنواره تابستانی شهروند

 


 
 
مدیرعامل سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری از راه اندازی غرفه آموزش گل و گیاه و نگهداری از فضای سبز در جشنواره تابستانی شهروند واقع در بولوار 22 بهمن خبر داد.
به گزارش کرمان آنلاین ،یدالله علیزاده با اشاره به راه اندازی دهه دوم جشنواره تابستانی شهروند (20تا 20) با محوریت کودکان و نوجوانان دربولوار 22 بهمن ،گفت: در این جشنواره غرفه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با هدف آموزش کاشت گل و گیاه و روند نگهداری از فضای سبز برپا شده است.
وی ادامه داد : در این غرفه اقدامات مختلفی از جمله اهدای گلدان به شرکت کنندگان به همراه اهداء کتاب به کودکان بین رده سنی ۴ تا ۸ سال و ثبت نام جهت حضور در کلاس  آموزشی "همراه سبز " و اهداء کارت همراه سبز انجام می شود.
علیزاده در بخش دیگری از صحبت های خود به بازدید اعضای شورای شهر و شهردارکرمان و جمعی از مدیران شهرداری از غرفه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری خبر داد و به استقبال پرشور کودکان و خانواده ها اشاره کرد.
 
گفتنی است : آموزش کاشت و نگهداری فضای سبز تا پایان دهه دوم جشنواره شهروند در بولوار 22 بهمن در غرفه سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری دایر و پذیرای کودکان و نوجوانان علاقه مند است.

 


 

مدیرعامل

مهندس یدالله علیزاده

 

ورود کابران

حاضرین در سایت

ما 226 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top